+48 570 295 395 albert@greenbee.eu.com
+48 505 437 549 adam@greenbee.eu.com

Event

Doświadczony zespół oraz kompleksowa obsługa przyjęć są dla Green Bee z Warszawyżyciowym powołaniem, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by ilość usatysfakcjonowanych naszymi staraniami klientów powiększała się. Funkcjonujemy więc nie tylko jako wypożyczalnia gastronomiczna, ale mamy w swojej ofercie również meble eventowe, które idealnie dopełnią każdą imprezę, czy organizowane przez Państwa wydarzenie.

Meble eventowe, które udostępniamy do wypożyczenia naszym klientom z miasta Warszawa toprzede wszystkim asortyment, na który składają się kordony odgradzające (w komplecie ze sznurem), parawany, szatnie/wieszaki na odzież wierzchnią wraz z numerkami, bordery informacyjne. Ceny za dobę wypożyczenia naszych mebli eventowych na terenie Warszawy i okolic zaczynają się już od 25 zł za element. Kontaktując się z naszym działem obsługi klienta otrzymają Państwo natomiast informację dotyczące szczegółów realizacji zamówienia, terminu oraz wszelkie porady, jakie będą wymagane, by kompleksowo sprostać Państwa potrzebom i wymaganiom!

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oraz ciągłe doskonalenie umiejętności sprawiają, że organizacja z nami imprez to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie.
Telefon: +48 501 198 323
Telefon: +48 505 437 549
ul. Sosnkowskiego 1 (wjazd z Alej Jerozolimskich)
02-495 Warszawa