+48 570 295 395 albert@greenbee.eu.com
+48 505 437 549 adam@greenbee.eu.com

Stoły i krzesła

Organizacja przyjęć koktajlowych, bankietów, czy różnego rodzaju imprez rodzinnych lub firmowych wcale nie musi wiązać się z zakupem odpowiedniego sprzętu. Jako firma z Warszawyz ponad 19-letnią tradycją chętnie udowodnimy Państwu, że na wynajmie gastronomicznym znamy się jak nikt. Funkcjonujemy między innymi jako wypożyczalnia stołów i krzeseł, co w przypadku większych przyjęć może nie tylko okazać się dla klienta komfortowym rozwiązaniem, ale i znacznie wspomóc logistykę całego przedsięwzięcia. Warszawa i okolice to nasz obszar działalności. Nie boimy się i jesteśmy przygotowani na każdy rodzaj wyzwania – wszystko to po to, by zostawić po sobie usatysfakcjonowanego klienta.

Green Bee to wypożyczalnia krzeseł i stołów, która może Państwu zaoferować stoły okrągłe (o różnej średnicy), stoły prostokątne (różnej wielkości), stoliki koktajlowe, krzesła bankietowe. Jako wypożyczalnia stołów i krzeseł dbamy również o kompleksowe zaspokojenie potrzeb związanych z odpowiednim przygotowaniem i oprawą – klienci z Warszawy i okolic mogą liczyć z naszej strony również na wynajem obrusów i pokrowców na zamówione na przyjęcie meble, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oraz ciągłe doskonalenie umiejętności sprawiają, że organizacja z nami imprez to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie.
Telefon: +48 501 198 323
Telefon: +48 505 437 549
ul. Sosnkowskiego 1 (wjazd z Alej Jerozolimskich)
02-495 Warszawa