+48 570 295 395 albert@greenbee.eu.com
+48 505 437 549 adam@greenbee.eu.com

Tekstylia

Wypożyczalnia gastronomiczna Green Bee z Warszawy, posiadająca dziś za sobą niemal dwie dekady doświadczenia w branży oraz wiedzę, która pozwala na w pełni kompleksowe spełnienie oczekiwań swoich klientów, pragnie zaproponować Państwu każdą niezbędną opcje wynajmu naszego asortymentu. Funkcjonując jako wypożyczalnia obrusów uświetniliśmy już niejedno przyjęcie – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w lokalu.

Green Bee Warszawa to wypożyczalnia obrusów, która posiada w swoim asortymencie takie produkty, jak obrusy prostokątne w różnych wymiarach, obrusy okrągłe, obrusy typu skerting, obrusy na stoliki koktajlowe, obrusy w kolorze białym i czarnym. Jako firma z doświadczeniem posiadamy również inne elementy tekstylne, które pozwalają nam kompleksowo świadczyć usługi wynajmu asortymentu gastronomicznego. W obrębie prowadzonej przez nas wypożyczalni obrusów w Warszawie otrzymują Państwo również dostęp do białych i czarnych serwetek stołowych i pokrowców na krzesła.

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oraz ciągłe doskonalenie umiejętności sprawiają, że organizacja z nami imprez to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie.
Telefon: +48 501 198 323
Telefon: +48 505 437 549
ul. Sosnkowskiego 1 (wjazd z Alej Jerozolimskich)
02-495 Warszawa