+48 570 295 395 albert@greenbee.eu.com
+48 505 437 549 adam@greenbee.eu.com

Obsługa Cateringu z dowozem
Organizacja imprez okolicznościowych

Firma Green Bee powstała wraz ze wzrostem zapotrzebowania na usługi związane z profesjonalną obsługą wydarzeń gastronomicznych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Od 19 lat przygotowujemy dla Państwa usługi wspierające catering, restauracje i hotele w Warszawiena najwyższym poziomie.
Perfekcja, profesjonalizm i zamiłowanie do sztuki gastronomicznej sprawia, że nasze świadczenia wyznaczają trendy we współczesnej organizacjiimprez okolicznościowych i cateringu z dowozem.

OBSŁUGA CATERINGU

Firma Green Bee Warszawa powstała wraz ze wzrostem zapotrzebowania na usługi związane z profesjonalną organizacją imprez okolicznościowych oraz nową formą obsługi przyjęć, jaką jest catering z dowozem.

Tworzymy zgrany, pracowity i dopasowujący się do Państwa potrzeb zespół, na którym można polegać. W naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość obsługi i zapewniamy bardzo szybki oraz skuteczny sposób na uzupełnienie personelu gastronomicznego, którego wymaga oczywiście każda organizacja imprez okolicznościowych (tych większych i tych bardziej kameralnych).

Nie musisz poświęcać swojego cennego czasu na rutynowe zadania rekrutacyjne, potrzebujesz jedynie zaufanego dostawcę usług cateringu z dowozem (działamy na terenie Warszawy i okolic).

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń lub zapisz do nas mail. Jesteśmy otwarci na współpracę.