+48 570 295 395 albert@greenbee.eu.com
+48 505 437 549 adam@greenbee.eu.com

Oferta naszej wypożyczalni sprzętu gastronomicznego i zastawy stołowej

Skontaktuj się: +48 570 295 395, albert@greenbee.eu.com
Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą oraz regulaminem wypożyczalni
Pobierz: cennik braków

Poszerzanie oferty oraz praca nad wysokim poziomem obsługi i logistyki są dla naszej firmy Warszawy priorytetowymi kierunkami w rozwoju działalności. Niedługo miną dwie dekady odkąd weszliśmy na rynek, jako wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego i zastawy stołowej. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez niemal 20 lat pozwala nam obecnie na lepsze zrozumienie potrzeb naszych klientów oraz zaoferowaniu im tego, czego powinna się podejmować, dobrze funkcjonująca gastro wypożyczalnia.

Wypożyczalnia gastronomiczna Green Bee z Warszawy może obecnie zaoferować Państwu:

  • wynajem mebli (stołów i krzeseł),
  • wynajem tekstyliów (obrusów, pokrowców, serwetek),
  • wynajem zastawy stołowej i sztućców,
  • wynajem asortymentu cateringowego (wózki, grille, garnki, sprzęt bufetowy itp.).

Funkcjonując jako wypożyczalnia zastawy stołowej oraz sprzętu gastronomicznego każdego dnia odnosimy zarówno sukcesy logistyczne, jak i te związane z ludzką satysfakcją. Udane przyjęcia – bez względu na ich rodzaj – to zatem nasza specjalność, gdyż gastro wypożyczalniaGreen Bee to najbardziej kompleksowa oferta tego typu na terenie miasta Warszawa i okolic. Wypożyczalnia gastronomiczna może zaoferować Państwu nie tylko szeroki zakres usług wynajmu sprzętu, mebli i dodatków na przyjęcia, ale również atrakcyjny cennik oraz terminy realizacji zamówienia. Uczciwie podchodzimy do potrzeb naszych klientów, więc cennik kształtuje się u nas w zależności od elementu (może to być kilka złotych, kilkanaście lub nawet kilkaset za jedną dobę wynajmu) – gastro wypożyczalnia Green Bee z Warszawy to atrakcyjna opcja dla każdego; bez względu na wielkość przyjęcia.

Jeśli szukają Państwo gastronomicznej wypożyczalni zastawy stołowej, mebli na przyjęcie, tekstyliów imprezowych oraz sprzętu gastronomicznego to zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oraz ciągłe doskonalenie umiejętności sprawiają, że organizacja z nami imprez to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie.
Telefon: +48 501 198 323
Telefon: +48 505 437 549
ul. Sosnkowskiego 1 (wjazd z Alej Jerozolimskich)
02-495 Warszawa